CERIC zaprasza na warsztaty szkoleniowe

Podczas trzydniowych warsztatów szkoleniowych pn. "Materials characterisation for the Green Deal", organizowanych przez CERIC, zaprezentowane zostaną przykłady osiągnięć badawczych związanych z energią. Wydarzenie odbędzie się online, w dniach od 13 do 15 grudnia 2021 r.

Przy wsparciu Central European Initiative (CEI) Cooperation Fund CERIC organizuje trzydniowe, bezpłatne warsztaty pn. "Materials characterisation for the Green Deal".

CERIC-ERIC (Central European Research Infrastructure Consortium) aktywnie wspiera Zielony Ład UE, koncentrując się na rozwoju dedykowanych usług w dziedzinie energii. Poprzez swoje działania i projekty CERIC ma na celu przyczynienie się do realizacji unijnych celów klimatycznych, realizowanych w ramach planów w zakresie energii i klimatu, do zielonego ładu UE, a potencjalnie także do misji w sprawie 100 miast neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla.

Podczas warsztatów szkoleniowych zostaną zaprezentowane trzy przykłady osiągnięć badawczych związanych z energią.

Trzydniowe wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja.

Program warsztatów dostępny jest po klikcięciu w link.

Harmonogram warsztatów przewiduje następujące godziny:
13.12.2021 – od 8.45 do 13.00,
14.12.2021 – od 8.45 do 13.00,
15.12.2021 – od 8.45 do 13.00.

Więcej informacji oraz program szkolenia.
Formularz rejestracyjny (bezpłatny).