Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Goście i media

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt dla mediów

Emilia Król
tel. stacjonarny: 12 664 41 38
tel. komórkowy: 607 150 583
emilia.krol@uj.edu.pl 

Obsługa wycieczek

Alicja Górkiewicz
tel. stacjonarny: 12 664 41 99
tel. komórkowy: 571 445 045
e-mail: alicja.gorkiewicz@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zwiedzanie SOLARIS

Dziękujemy za zainteresowanie zwiedzaniem Centrum SOLARIS.

Wizyta w ośrodku jest możliwa jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu. W celu uzgodnienia daty zwiedzania prosimy o kontakt z Alicją Górkiewicz, alicja.gorkiewicz@uj.edu.pl, tel. 12 664 41 99 lub 571 445 045.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zwiedzaniem Centrum SOLARIS najbliższe możliwe terminy wizyt w ośrodku przypadają na kwiecień 2020 r.

Zwiedzanie jest możliwe jedynie dla grup zorganizowanych. Gości indywidualnych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Centrum SOLARIS podczas Małopolskiej Nocy Naukowców lub Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Noc Naukowców odbywa się co roku w ostatni piątek września, Festiwal Innowacji co roku w maju.

Wizyta grup w ośrodku jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–14.00. Maksymalna liczba zwiedzających to 30 osób. Zwiedzanie rozpoczynamy od projekcji filmu o krakowskim synchrotronie (15 minut). Następnie zapraszamy naszych gości na spacer po hali eksperymentalnej. Grupie zawsze towarzyszy przewodnik, którym jest pracownik naukowy SOLARIS.

Wizyta w ośrodku trwa około 1–1,5 godz. (w zależności od zainteresowania i liczby pytań ze strony gości).

Centrum zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki lub zmiany jej terminu, jeżeli okaże się, że koliduje on z działalnością badawczą ośrodka.

Zwiedzanie Centrum jest bezpłatne.

Organizator wycieczki jest zobowiązany do zapoznania się z "Regulaminem zwiedzania NCPS SOLARIS” oraz dostarczenia imiennej listy wszystkich uczestników wycieczki (najpóźniej w dniu zwiedzania).

Podziękowania od zwiedzających

Podziękowania:

Informacja o odwiedzinach uczniów:

Pliki do pobrania
pdf
Regulamin zwiedzania Centrum SOLARIS