Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SOLARIS Industry Day

SOLARIS Industry Day

Zapraszamy na kolejne z serii spotkań dedykowanych użytkownikom komercyjnym synchrotronu, organizacja planowana jest w I kwartale 2023 r.

SOLARIS Industry Day

SOLARIS Industry Day to cykl jednodniowych, bezpłatnych spotkań adresowanych do przedstawicieli świata przemysłu.


Kolejne spotkanie z cyklu Solaris Industry Day, organizowane będzie w I kwartale 2023 roku.

Spotkanie będzie skupione na omówieniu możliwości prowadzenia prac badawczo-rozwojowych oraz rozwojowi innowacji w świecie przemysłu, z wykorzystaniem promieniowania synchrotronowego. 

W trakcie spotkania zostaną omówione techniki badawcze dostępne w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS oraz w jednostkach partnerskich, obszary ich zastosowania, oraz opcje dostępu do infrastruktury ośrodka.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

  • Wydarzenie jest skierowane głównie do osób odpowiedzialnych za obszar inwestycji, finansów i strategii rozwoju oraz działalności B+R w przedsiębiorstwach z branży wytwarzającej i przetwarzającej metale.
  • W spotkaniu mogą wziąć udział wyłącznie przedstawiciele firm, które otrzymały indywidualne zaproszenie od Organizatorów (maks. 2 osoby z 1 firmy). Liczba miejsc jest ograniczona. 
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji zgłoszeń, w tym odrzucania zgłoszeń pochodzących od osób reprezentujących podmioty konkurencyjne wobec organizatorów lub niestanowiące grupy docelowej wydarzenia. 

 

Pliki do pobrania
pdf
Klauzula informacyjna RODO