Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SYLINDA Industry Workshop

SYLINDA Industry Workshop

Zapraszamy na warsztaty SYLINDA Industry Workshop! Wydarzenie stworzono specjalnie dla użytkowników ze świata przemysłu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zastosowań promieniowania synchrotronowego.

Najważniejsze informacje

To kolejne spotkanie z cyklu SOLARIS Industry Day, które pozwoli poznać praktyczne zastosowania promieniowania synchrotronowego w przemyśle oraz spotkać innych użytkowników z różnych linii badawczych. Ponadto, podczas spotkania będzie można nawiązać kontakt ze specjalistami i naukowcami z branży, którzy chętnie pomogą w rozwiązaniu wyzwań badawczo-rozwojowych, z jakimi może spotkać się Twoja firma.

Data: 14 i 15 czerwca 2023 r.

Miejsce wydarzenia: NCPS SOLARIS

Informacje na temat rejestracji oraz najbardziej aktualna agenda znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia - SYLINDA Industry Workshop. 

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do grona profesjonalistów zainteresowanych promieniowaniem synchrotronowym!

Opis warsztatów

Z przyjemnością zapraszamy naszych partnerów przemysłowych na Warsztaty Przemysłowe SYLINDA, które odbędą się 14 i 15 czerwca 2023 roku w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS w Krakowie. To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów z branży, aby zdobyć wiedzę na temat przemysłowych zastosowań promieniowania synchrotronowego i spotkać podobnie myślących specjalistów z różnych dziedzin.

Warsztaty zostaną podzielone na dwie części. Pierwsza część, 14 czerwca, będzie poświęcona sektorowi chemicznemu i materiałowemu, a druga, 15 czerwca, będzie skupiona na sektorze rolniczym. Taki podział gwarantuje, że uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w sesji, która najlepiej odpowiada ich branży i zainteresowaniom.

Podczas spotkania SYLINDA Industry Workshop, liderzy przemysłu jak i świata nauki przedstawią możliwości wykorzystania synchrotronu do badań aplikacyjnych, a użytkownicy wykorzystujący promieniowanie synchrotronowe z całej Europy zaprezentują swoje doświadczenia. Te prezentacje pozwolą na uzyskanie wglądu w to, jak techniki te mogą być stosowane w przemyśle w celu przyspieszenia innowacji, poprawy procesów i zwiększenia wydajności produktów. Nie przegap okazji, dołącz do nas już dziś! Zapraszamy na stronę wydarzenia i do rejestracji. 

 

Partnerzy

logotypes of partners University of Bonn, ALBA and Hochschule Niederhhein

Projekt SYLINDA otrzymał dofinansowanie z programu Unii Europejskiej "Horyzont 2020" w zakresie badań i innowacji na podstawie umowy o dofinansowanie nr 952148.