Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SOLARIS Industry Day - DELOITTE

SOLARIS Industry Day - DELOITTE

Zapraszamy na kolejne z serii spotkań dedykowanych użytkownikom komercyjnym synchrotronu. Tym razem omówimy działalność badawczo-rozwojową i innowacje w branży wytwarzającej i przetwarzającej metale. Partnerem i współorganizatorem wydarzenia jest firma Deloitte.

SOLARIS Industry Day - DELOITTE - 13 październik 2022 r.

SOLARIS Industry Day to cykl jednodniowych, bezpłatnych spotkań adresowanych do przedstawicieli świata przemysłu.

Tematem przewodnim kolejnego spotkania w ramach SOLARIS Industry Day będzie działalność badawczo-rozwojowa i innowacje w branży wytwarzającej i przetwarzającej metale. Współoranizatorem wydarzenia jest firma Deloitte, będąca międzynarodową siecią spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie, laureat wielu nagród i wyróżnień w świecie biznesu, m.in. Rankigu Firm "Rzeczypospolitej", Rankingu Universum oraz Rankingu ELSA.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie możliwości prowadzenia prac badawczo-rozwojowych (B+R) ukierunkowanych na rozwój innowacji opracowywanych przez przedsiębiorstwa działające w branży wytwarzającej i przetwarzającej metale żelazne i nieżelazne - z wykorzystaniem promieniowania synchrotronowego, wytwarzanego przez największe urządzenia badawcze w tej części Europy.
W trakcie spotkania eksperci Deloitte z Zespołu Global Investment and Innovation Incentives (Gi3) omówią możliwości pozyskania finansowania na prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz wdrażania i komercjalizacji innowacji. 
Ponadto wskazane i omówione zostaną wyzwania stojące przed branżą w kontekście wdrażania polityki Europejskiego Zielonego Ładu (European Green Deal) oraz sposoby odpowiedzi na te wyzwania we współpracy z Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, działającego przy Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Do kogo skierowane jest spotkanie?

  • Wydarzenie jest skierowane głównie do osób odpowiedzialnych za obszar inwestycji, finansów i strategii rozwoju oraz działalności B+R w przedsiębiorstwach z branży wytwarzającej i przetwarzającej metale.
  • W spotkaniu mogą wziąć udział wyłącznie przedstawiciele firm, które otrzymały indywidualne zaproszenie od Organizatorów (maks. 2 osoby z 1 firmy). Liczba miejsc jest ograniczona. 
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji zgłoszeń, w tym odrzucania zgłoszeń pochodzących od osób reprezentujących podmioty konkurencyjne wobec organizatorów lub niestanowiące grupy docelowej wydarzenia. 

 

Pliki do pobrania
pdf
Klauzula informacyjna RODO