Warsztaty, pokazy, spotkania z naukowcami, czyli Małopolska Noc Naukowców na synchrotronie!

27.09.2022
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję kultowego wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców, która odbędzie się 30. września. W tym dniu, drzwi jedynego w Polsce synchrotronu zostaną szeroko otwarte dla zwiedzających. Poznajcie nasz program i odwiedźcie nas w ostatni piątek września.
Tegoroczne Sympozjum PTPS i Użytkowników Centrum SOLARIS dobiegło końca.

27.09.2022
Na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, w dniach 20-23 września 2022 roku, odbyło się drugie z cyklu spotkań pn. „Joint Meeting of the Polish Synchrotron Radiation Society and SOLARIS Centre Users”.
Konferencja IBIC 2022

The summer school organized by the Sylinda project is about to start soon.

Nabór wniosków przez CERIC-ERIC otwarty!

04.09.2022
Ponownie zachęcamy naszych użytkowników do składania wniosków o dostęp do infrastruktury badawczej w Centrum SOLARIS przez CERI-ERIC. Nabór jest otwarty do 30-stego września.