Szkoła doktorska w SOLARIS

21.05.2020
29 czerwca rusza nabór do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Małopolskie Centrum Biotechnologii (MCB), Jagiellonian Centre for Experimental Therapeutic (JCET) oraz Centrum SOLARIS będą organizatorem kształcenia w ramach Programu Nauk Biomedycznych.
SOLARIS as a part of a joint PhD Programme in Biomedical Sciences

18.05.2022
Our Ph.D. Programme in Biomedical Sciences is an international English based programme of the Doctoral School of Exact and Natural Sciences of the Jagiellonian University in Kraków with a strong interdisciplinary, international, inter-sectoral research and training dimension.
Front end linii badawczej SOLABS zainstalowany

09.04.2022
Pod koniec kwietnia 2020 r. zakończono instalację brakujących elementów sekcji front endu dla linii badawczej SOLABS .
Sytuacja radiacyjna w Polsce - brak zagrożeń

23.04.2020
Informujemy, iż specjalistyczna aparatura dostępna w Centrum SOLARIS, służąca do wykrywania promieniowania jonizującego, nie zarejestrowała żadnych odczytów wskazujących na anomalie w poziomie promieniowania tła.
SOLARIS w walce z globalnymi wyzwaniami

09.04.2022
Znalezienie efektywnego rozwiązania dla transformacji modelu eksploatacji zasobów ziemi na sposób ich zrównoważonego wykorzystania jest kluczowym wyzwaniem, przed którym stoi dziś ludzkość.