Natalia Olszowska i Magdalena Szczepanik organizatorkami mini-sympozjum w ramach ECOSS 36.

03.09.2023
W dniach od 28 sierpnia do 1 września odbyła się 36. European Conference on Surface Science w Łodzi. Organizatorem tegorocznej edycji był Wydział Fizyki I Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego. W wydarzeniu wzięły udział dwie badaczki z Centrum SOLARIS - Natalia Olszowska i Magdalena Szczepanik.
Konferencja ICAVS12

Centrum SOLARIS odwiedziło blisko 70 spektroskopistów z całego świata.

30.08.2023
W dniach od 27 sierpnia do 1 września trwa w Krakowie 12-ta edycja konferencji International Conference on Advanced Vibrational Spectroscopy (ICAVS12). Spotkanie poświęcone jest w całości omówieniu postępów we wszystkich obszarach spektroskopii wibracyjnej i stanowi doskonałą okazję do dyskusji i wymiany doświadczeń w tej dziedzinie.
Konferencja ICAVS12

Karolina Kosowska z grantem w konkursie Sonatina, Narodowego Centrum Nauki.

23.08.2023
Dr inż. Karolina Kosowska - opiekun infrastruktury badawczej CIRI, znalazła się w gronie laureatów konkursu Sonatina 7, organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Pani Doktor będzie realizować projekt badawczy pt. „Badanie wpływu modyfikatorów na proces krystalizacji termoplastycznych polimerów: spolaryzowana mikroskopia IR poniżej limitu dyfrakcji”. Wartość dofinansowania wyniosła: 896 583 zł.
Konferencja ICAVS12

CERIC-ERIC otwiera nabór wniosków.

31.07.2023
CERIC-ERIC oferuje dostęp do ponad 60 różnych, najnowocześniejszych laboratoriów, rozmieszczonych w 11 krajach. Umożliwia jednocześnie składania wniosków za pośrednictwem jednego, wspólnego punktu dostępu. Nabór jest otwarty do 2 października 2023 r.

Trzeci numer magazynu SOLARIS NEWS

23.08.2023