Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum SOLARIS

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wirtualny spacer po Centrum SOLARIS

Grafika symbolizująca link do wirtualnego spaceru

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zespół Centrum SOLARIS

prof. dr hab. Marek Stankiewicz 
Dyrektor Centrum
tel.: 12 664 40 04
e-mail: m.j.stankiewicz@uj.edu.pl

BIURO DYREKTORA CENTRUM SOLARIS
Agnieszka Jelonek
Obsługa sekretariatu / Asystent Dyrekcji
tel.: 12 664 40 00; 519 537 887
e-mail: agnieszka.jelonek@uj.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

mgr Michał Młynarczyk
Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Finansów
tel.: 12 664 40 01; 507 006 582
e-mail: michal.mlynarczyk@uj.edu.pl

SEKCJA DS. PRAWNYCH I ZAMÓWIEŃ

mgr Mateusz Barłóg
Radca prawny
tel.: 12 664 41 78
e-mail: mateusz.barlog@uj.edu.pl

dr Małgorzata Moras
Starszy Specjalista ds. Zamówień
tel.: 12 664 41 47
e-mail: malgorzata.moras@uj.edu.pl

mgr Barbara Woyna-Orlewicz
Specjalista ds. Zamówień
tel.: 12 664 41 25
e-mail: barbara.woyna-orlewicz@uj.edu.pl

SEKCJA OBSŁUGI FINANSOWEJ

mgr Katarzyna Tokarz
Koordynator Sekcji Obsługi Finansowej
tel.: 12 664 41 52; 519 516 481
e-mail: k.tokarz@uj.edu.pl

dr Agata Chrześcijanek
Specjalista ds. Obsługi Finansowej
tel.: 12 664 41 61; 519 307 966
e-mail: agata.chrzescijanek@uj.edu.pl

Ewa Musiał
Specjalista ds. Obsługi Finansowej
tel.: 12 664 40 03; 519 307 964
e-mail: ewa.musial@uj.edu.pl

mgr Klaudia Podobińska - Kraszewska
Specjalista ds. Obsługi Finansowej
tel.: 12 664 41 19
e-mail: klaudia.podobinska-kraszewska@uj.edu.pl

SEKCJA ROZWOJU WSPÓŁPRACY

dr Piotr Ciochoń
Specjalista ds. Współpracy z Przemysłem
tel.: 12 664 41 93
e-mail: industry.solaris@uj.edu.pl; piotr.ciochon@uj.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

dr Adriana Wawrzyniak
Zastępca Dyrektora ds. Akceleratorów
tel.: 12 664 40 10; 519 307 950
e-mail: adriana.wawrzyniak@uj.edu.pl

SEKCJA UTRZYMANIA I OPTYMALIZACJI WIĄZKI & SEKCJA DIAGNOSTYKI I ELEKTRONIKI

dr Roman Panaś
Koordynator sekcji, fizyk akceleratorowy
tel.: 12 664 41 17
e-mail: roman.panas@uj.edu.pl

dr Jacek Biernat
Fizyk akceleratorowy
tel.: 12 664 40 76
e-mail: 

SEKCJA DIAGNOSTYKI I ELEKTRONIKI

mgr inż. Piotr Andryszczak
Specjalista ds. diagnostyki i elektroniki 
tel.: +48 12 664 40 87
e-mail: piotr.andryszczak@uj.edu.pl

Tomasz Zbylut
Technik elektronik
tel.: 12 664 41 77; 519 353 299
e-mail: tomasz.zbylut@uj.edu.pl

Michał Żurek
Specjalista ds. diagnostyki i elektroniki
tel.: 12 664 41 41
e-mail: michal1.zurek@uj.edu.pl

SEKCJA MAGNESÓW I ZASILACZY

dr inż. Jarosław Wiechecki
Koordynator sekcji, specjalista ds. układów magnetycznych
tel. 12 664 41 96
e-mail: jaroslaw.wiechecki@uj.edu.pl

mgr inż. Mateusz Twaróg
Młodszy specjalista układów magnetycznych
tel: 12 664 40 85
e-mail: m.twarog@uj.edu.pl

SEKCJA SYSTEMÓW PRÓŻNIOWYCH

dr inż. Andrzej Marendziak
Koordynator sekcji systemów próżniowych
tel.: 12 664 41 62; 571 445 044
e-mail: andrzej.marendziak@uj.edu.pl

Marcin Rozwadowski
Technik systemów ultrawysokiej próżni
tel.: 510 091 744
e-mail: marcin.rozwadowski@uj.edu.pl

mgr inż. Mateusz Wiśniowski
Specjalista ds. systemów ultrawysokiej próżni
tel.: 12 664 41 33
e-mail: m.wisniowski@uj.edu.pl

mgr inż. Juliusz Wolak
Inżynier mechanik ds. systemów próżniowych
tel.: 12 664 41 12
e-mail: juliusz.wolak@uj.edu.pl

SEKCJA SYSTEMÓW WYSOKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

mgr inż. Krzysztof Guła
Koordynator sekcji, specjalista ds. systemów wysokiej częstotliwości
tel.: 12 664 41 37; 795 545 755
e-mail: krzysztof.gula@uj.edu.pl

inż. Grzegorz Cioś
Specjalista ds. systemów wysokich częstotliwości
tel.: 12 664 41 45
e-mail: grzegorz.cios@uj.edu.pl

inż. Eryk Kielar
Specjalista ds. systemów wysokich częstotliwości
tel.:  12 664 40 89
e-mail: eryk.kielar@uj.edu.pl

Lucjan Niewiedział
Specjalista ds. systemów wysokich częstotliwości
tel.: 12 664 40 80
e-mail: lucjan.niewiedzial@uj.edu.pl

Mateusz Szczepaniak
Technik ds. systemów wysokich częstotliwości
tel.: 12 664 41 21
e-mail: mateusz.szczepaniak@uj.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

dr hab. Jakub Szlachetko, prof. UJ
Zastępca Dyrektora ds. Naukowych
tel.: 12 664 40 84; 668 438 812
e-mail: jakub.szlachetko@uj.edu.pl

SEKCJA ROZWOJU INFRASTRUKTURY BADAWCZEJ

dr Marcin Zając
Koordynator Sekcji / Opiekun linii badawczej PIRX
tel.: 12 664 41 59; 519 307 965
e-mail: mar.zajac@uj.edu.pl

prof. Jacek Kołodziej
Konsultant na linii badawczej URANOS
e-mail: jj.kolodziej@uj.edu.pl
(w ramach współpracy z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ)

dr Tomasz Kołodziej
Opiekun infrastruktury badawczej POLYX/SOLCRYS
tel.: 12 664 41 39
e-mail: t.kolodziej@uj.edu.pl

dr Krzysztof Matlak
Opiekun infrastruktury badawczej DEMETER
tel.: 12 664 41 24
e-mail: krzysztof.matlak@uj.edu.pl

dr Tolek Tyliszczak
Konsultant na linii badawczej DEMETER
(w ramach współpracy z Advanced Light Source, Lawrence Berkeley National Laboratory)

SEKCJA BADAŃ BIOMEDYCZNYCH

dr hab. Tomasz Wróbel
Koordynator Sekcji / Opiekun linii badawczej CIRI
tel.: 12 664 41 07
e-mail: tomek.wrobel@uj.edu.pl

dr hab. Sebastian Glatt
Lider projektu Cryo-EM
tel.: 12 664 41 04
e-mail: sebastian.glatt@uj.edu.pl
(w ramach współpracy z Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ)

dr inż. Paulina Indyka
Operator mikroskopu Cryo-EM
tel.: 12 664 41 04
e-mail: paulina.indyka@uj.edu.pl

dr inż. Karolina Kosowska
Opiekun infrastruktury badawczej CIRI
tel.: 12 664 41 91
e-mail: karolina.kosowska@uj.edu.pl

prof. Maciej Kozak
Opiekun linii badawczej SOLCRYS
tel.: 12 664 41 20; 795 545 739
e-mail: ma.kozak@uj.edu.pl

mgr inż. Paulina Kozioł
Opiekun infrastruktury badawczej CIRI
tel.: 12 664 41 36
e-mail: paulina1.koziol@uj.edu.pl

mgr Danuta Liberda
Opiekun infrastruktury badawczej CIRI
tel.: 12 664 41 98
e-mail: danuta.liberda@uj.edu.pl

dr Michał Rawski
Operator mikroskopu Cryo-EM
tel.: 12 664 41 04
e-mail: michal.rawski@uj.edu.pl
(w ramach współpracy z Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ)

dr Maciej Roman
Opiekun infrastruktury badawczej CIRI
tel.: 12 664 40 79
e-mail: maciej.roman@uj.edu.pl

dr inż. Joanna Sławek
Opiekun infrastruktury badawczej SOLCRYS
tel.: 12 664 40 79
e-mail: joanna.slawek@uj.edu.pl

mgr Grzegorz Ważny
Operator mikroskopu Cryo-EM
tel.: 12 664 41 04
e-mail: grzegorz.wazny@uj.edu.pl

SEKCJA OBRAZOWANIA I MIKROSKOPII

prof. dr hab. Paweł Korecki
Koordynator Sekcji / Opiekun infrastruktury badawczej POLYX
tel. +48 12 664 46 27; 602 441 532
e-mail: pawel.korecki@uj.edu.pl

dr Wojciech Błachucki
Linia Badawcza POLYX
(w ramach współpracy z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN)

dr inż. Ewa Madej
Operator mikroskopu PEEM na linii badawczej DEMETER
(w ramach współpracy z Instytutem Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera PAN)

dr inż. Anna Mandziak
Opiekun linii badawczej DEMETER
tel. 12 664 41 03
e-mail: anna.mandziak@uj.edu.pl

dr Paweł Nita
Opiekun infrastruktury badawczej DEMETER
tel.: 12 664 41 18
e-mail: pawel.nita@uj.edu.pl
(w ramach współpracy z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ)

dr Katarzyna Sowa
Opiekun linii badawczej POLYX
tel.: 12 664 41 32; 517 120 858
e-mail: k.sowa@uj.edu.pl

dr inż. Dorota Wilgocka-Ślęzak
Operator mikroskopu PEEM na linii badawczej DEMETER
(w ramach współpracy z Instytutem Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera PAN)

dr Barbara Wolanin
Opiekun infrastruktury badawczej DEMETER
tel.: 12 664 40 90
e-mail: barbara.wolanin@uj.edu.pl

dr inż. Paweł Wróbel
Linia Badawcza POLYX
(w ramach współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą)

SEKCJA BADAŃ SPEKTROSKOPOWYCH

dr Ewa Partyka – Jankowska
Koordynator Sekcji / Opiekun infrastruktury badawczej PIRX
tel.: 12 664 41 31; 519 307 969
e-mail: ewa.partyka-jankowska@uj.edu.pl

dr inż. Edyta Beyer
Opiekun infrastruktury badawczej PHELIX
tel.: 12 664 41 11
e-mail: edyta.beyer@uj.edu.pl

mgr Grzegorz Gazdowicz
Opiekun infrastruktury badawczej ASTRA/SOLCRYS
tel.: 12 664 41 08
e-mail: grzegorz.gazdowicz@uj.edu.pl

dr Henning Lichtenberg
Opiekun infrastruktury badawczej ASTRA
(w ramach współpracy z Hochschule Niederrhein University of Applied Sciences)

dr Alexey Maximenko
Opiekun linii badawczej ASTRA
tel.: 12 664 41 09
e-mail: alexey.maximenko@uj.edu.pl

dr Natalia Olszowska
Opiekun linii badawczej URANOS
tel.: 12 664 41 72
e-mail: natalia.olszowska@uj.edu.pl

mgr Marcin Rosmus
Opiekun infrastruktury badawczej URANOS
tel.: 12 664 41 26
e-mail: marcin.rosmus@uj.edu.pl

mgr Tomasz Sobol
Opiekun infrastruktury badawczej PHELIX
tel.: 12 664 41 46
e-mail: t.sobol@uj.edu.pl

dr inż. Joanna Stępień
Opiekun infrastruktury badawczej PIRX
(w ramach współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą)

prof. dr. hab. Jacek Szade
Konsultant na linii badawczej PHELIX
tel.: 507 278 072
e-mail: jacek.szade@uj.edu.pl

dr inż. Magdalena Szczepanik
Opiekun linii badawczej PHELIX
tel.: 519 307 867
e-mail: m.m.szczepanik@uj.edu.pl

SEKCJA OBSŁUGI UŻYTKOWNIKÓW

mgr Alicja Górkiewicz
Koordynator Biura Użytkownika
tel.: 12 664 41 99; 571 445 045
e-mail: user.solaris@uj.edu.pl; alicja.gorkiewicz@uj.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

mgr inż. Paweł Bulira
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych
tel.: 12 664 41 74; 519 307 973
e-mail: pawel.bulira@uj.edu.pl

SEKCJA AUTOMATYKI

mgr inż. Krzysztof Wawrzyniak
Koordynator sekcji automatyki
tel.: 12 664 41 68; 519 307 970
e-mail: krzysztof.wawrzyniak@uj.edu.pl

mgr inż. Mateusz Augustyn
Specjalista ds. systemów PLC
tel.: 12 664 40 23 / 12 664 41 85; 519 078 081
e-mail: mateusz.augustyn@uj.edu.pl

Paweł Furgał
Technik systemów automatyki
tel.: 12 664 41 70; 510 093 018
email: pawel.furgal@uj.edu.pl

inż. Jarosław Szklarczyk
Inżynier systemów niskoprądowych
tel.: 12 664 41 15; 519 307 977
e-mail: jaroslaw.szklarczyk@uj.edu.pl

SEKCJA ELEKTROENERGETYCZNA

mgr inż. Konrad Kubal
Koordynator sekcji elektroenergetycznej, główny inżynier elektryk
tel.: 12 664 41 56; 519 307 976
e-mail: konrad.kubal@uj.edu.pl

mgr inż. Yurii Padalka
Technik elektryk 
tel.:12 664 41 69
e-mail: jurii.padalka@uj.edu.pl

mgr inż. Łukasz Szabat
Inżynier elektroenergetyk
tel.: 12 664 41 73; 734 137 016
e-mail: lukasz.szabat@uj.edu.pl

Artur Urbanik
Technik elektryk
tel.: 12 664 41 90, 517 136 267
e-mail: artur.urbanik@uj.edu.pl

SEKCJA INSTALACJI HVAC

mgr inż. Paweł Czernecki
Koordynator sekcji instalacji HVAC
tel.: 12 664 41 57; 519 307 997
e-mail: pawel.czernecki@uj.edu.pl

Jarosław Calik
Technik ds. instalacji HVAC
tel.: 12 664 41 30
e-mail: jaroslaw.calik@uj.edu.pl

mgr inż. Paweł Gębala
Specjalista ds. instalacji HVAC
tel.: 12 664 41 94; 519 307 999
e-mail: pawel.gebala@uj.edu.pl

Paweł Klimecki
Technik ds. instalacji HVAC
tel.: 12 664 41 55; 519 307 975
e-mail: pawel.klimecki@uj.edu.pl

mgr inż. Wojciech Zając
Specjalista ds. instalacji HVAC
tel.: 12 664 4116; 511 176 557
e-mail: woj.zajac@uj.edu.pl

SEKCJA INŻYNIERII MECHANICZNEJ

mgr inż. Paweł Nowak
Koordynator sekcji inżynierii mechanicznej
tel.: 12 664 41 29
e-mail: pawel.jacek.nowak@uj.edu.pl

mgr inż. Mateusz Boruchowski
Specjalista ds. metrologii
tel.: 12 664 41 87; 519 307 968
e-mail: mateusz.boruchowski@uj.edu.pl

mgr inż. Marcin Brzyski
Inżynier mechanik konstruktor
tel.: 12 664 41 28; 519 307 972
e-mail: marcin.brzyski@uj.edu.pl

Leszek Kapłoniak
Technik mechanik
tel.: 12 664 41 95; 517 054 296
e-mail: leszek.kaploniak@uj.edu.pl

mgr inż. Marcel Piszak
Specjalista ds. stabilności infrastruktury
tel.: 12 664 41 10
e-mail: marcel.piszak@uj.edu.pl

SEKCJA UTRZYMANIA I ADMINISTRACJI BUDYNKU

lic. Robert Kulig
Koordynator sekcji utrzymania i administracji budynku
tel.: 12 664 41 83
e-mail: robert1.kulig@uj.edu.pl

inż. Magdalena Król
Koordynator sekcji utrzymania i administracji budynku
e-mail: m.k.krol@uj.edu.pl
(urlop długoterminowy)

Barbara Bała
Pracownik gospodarczy
tel.: 12 664 41 51

Barbara Nowotarska
Pracownik gospodarczy
tel.: 12 664 41 51

Maria Kabionek
Pracownik gospodarczy
tel.: 12 664 41 51

Dagmara Fraszczyńska
Pracownik gospodarczy
tel.: 12 664 41 51

Dariusz Uchacz
Technik obsługi budynku
tel.: 12 664 41 13
e-mail: dariusz.uchacz@uj.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU

mgr inż. Ireneusz Zadworny
Kierownik Działu Systemów Kontroli i IT
tel.: 12 664 41 23; 519 307 949
e-mail: ireneusz.zadworny@uj.edu.pl

SEKCJA IT

mgr inż. Mirosław Burzyński
Koordynator Sekcji IT
tel.: 12 664 41 54; 519 307 971
e-mail: miroslaw.burzynski@uj.edu.pl

inż. Tomasz Adamus
Młodszy Administrator Systemów Informatycznych
tel.: 12 664 40 75
e-mail:

Bogumił Harnik
Specjalista IT
tel.: 12 664 41 89; 519 307 930
e-mail: bogumil.harnik@uj.edu.pl

Łukasz Ostrowski
Specjalista IT
tel.: 12 664 41 76
e-mail: lukasz.ostrowski@uj.edu.pl

SEKCJA SYSTEMÓW KONTROLI I OPROGRAMOWANIA

mgr inż. Michał Fałowski
Koordynator Sekcji Systemów Kontroli i Oprogramowania
tel.: 12 664 41 81; 690 492 654
e-mail: michal.falowski@uj.edu.pl

mgr inż. Michał Piekarski
Inżynier Systemów Sterowania
tel.: 12 664 41 44
e-mail: michal.piekarski@uj.edu.pl

mgr inż. Wojciech Zaremba
Inżynier Systemów Sterowania
tel.: 12 664 41 43
e-mail: wojciech1.zaremba@uj.edu.pl

inż. Adrianna Pytel
Inżynier Systemów Sterowania
tel.: 12 664 41 48
e-mail: adrianna.pytel@uj.edu.pl

inż. Anna Świtała
Inżynier Systemów Sterowania
e-mail: a.switala@uj.edu.pl
tel.: 12 664 41 05

inż. Wojciech Wantuch
Inżynier Systemów Sterowania
e-mail: wojciech.wantuch@uj.edu.pl
tel.: 12 664 41 66

mgr inż. Joanna Wajda
Inżynier Systemów Sterowania
e-mail: joanna1.wajda@uj.edu.pl

Mateusz Floras
Młodszy Inżynier Systemów Sterowania
e-mail: mateusz.floras@uj.edu.pl
tel.: 12 664 40 86

SEKCJA PRZETWARZANIA DANYCH

dr Tadeusz Szymocha
Specjalista ds. Zarządzania Informacją
tel.: 504 996 659
​e-mail: tadeusz.szymocha@uj.edu.pl

Krzysztof Madura
Specjalista ds. Przetwarzania Danych
tel.: 12 664 41 80
​e-mail: krzysztof.madura@uj.edu.pl

SEKCJA UTRZYMANIA I ROZWOJU DUO

Nadia Jamrozik
Specjalista ds. DUO
tel.: 12 664 41 34
e-mail: nadia.jamrozik@uj.edu.pl

mgr inż. Paweł Pająk
Programista systemu DUO
e-mail: pawel.pajak@uj.edu.pl

Bartosz Brzuś
Programista systemu DUO
tel.: 12 664 40 82
e-mail: bartosz.brzus@uj.edu.pl

 

mgr Magdalena Jaglarz
Inspektor ochrony radiologicznej
tel.: 12 664 41 64; 571 240 691
e-mail: magdalena.jaglarz@uj.edu.pl

inż. Barbara Zdrodowska-Pawluś
Inspektor ochrony radiologicznej/Specjalista ds. BHP
tel.: 12 664 41 02
e-mail: barbara.zdrodowska-pawlus@uj.edu.pl

mgr inż. Dagmara Michoń
Specjalista Ochrony Radiologicznej
tel.: 12 664 40 77
e-mail: dagmara.michon@uj.edu.pl

mgr Agnieszka Cudek
Koordynator Sekcji Komunikacji
tel.: 12 664 41 35; 795 545 750
e-mail: agnieszka.cudek@uj.edu.pl

mgr inż. Joanna Kowalik
Specjalista ds. Komunikacji
tel.: 12 664 41 42; 506 006 630
e-mail: jk.kowalik@uj.edu.pl

mgr inż. Kinga Wróbel
Specjalista ds. Promocji Nauki
tel.: 12 664 41 38; 506 006 754
e-mail: kin.wrobel@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron