Szkoła doktorska w SOLARIS

29 czerwca rusza nabór do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Małopolskie Centrum Biotechnologii (MCB), Jagiellonian Centre for Experimental Therapeutic (JCET) oraz Centrum SOLARIS będą organizatorem kształcenia w ramach Programu Nauk Biomedycznych.

Nabór do programu jest wspólny, ale każda jednostka prowadzi własne projekty badawcze. W Centrum SOLARIS liderem projektu doktorskiego „Chemical imaging and machine learning for cancer detection” będzie dr Tomasz P. Wróbel.

Kandydaci będą musieli przygotować CV oraz list motywacyjny, w którym wyjaśnią, dlaczego chcieliby dołączyć do szkoły doktorskiej. W zgłoszeniu powinien znaleźć się, oprócz danych osobowych, również kontakt do osoby, która może udzielić studentowi referencji.

Rejestracja kandydatów będzie odbywać się poprzez elektroniczny system rejestracji Uniwersytetu Jagiegiellońskiego.

Więcej informacji:

Oprac. A.Ch.