Małopolski Festiwal Innowacji - w tym roku on-line!

Później – ale jest, inny – ale równie atrakcyjny, już 19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji!

MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości.

SOLARIS również uczestniczy w tym wydarzeniu w formie on-line w dniu 21 października. W tej formule będziemy mieć trzy spotkania, wszystkie na platformie ZOOM.

Centrum SOLARIS w walce z wirusami - start godz. 11.00

SOLARIS akceleruje innowacje – start godz. 13.00

W czym SOLARIS może pomóc Twojemu biznesowi – sesja z ekspertami – start godz. 15.00

W trakcie Festiwalu odbędzie także 40 innych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Szczegółowy program festiwalu znaleźć można tutaj.

Głównym organizatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

oprac. E.Król

Ruszył nabór do Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych!
Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie HERCULES 2021
Nowe techniki i nowi użytkownicy - podsumowanie siódmego naboru aplikacji o czas badawczy
Oferta stażu PostDoc w synchrotronie SOLEIL