Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Centrum SOLARIS

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zdalny dostęp do linii badawczych i Cryo-EM

Zdalny dostęp do linii badawczych i Cryo-EM

W związku z sytuacją pandemiczną informujemy, że SOLARIS otwiera możliwość zdalnego przeprowadzania pomiarów dla Użytkowników, którzy uzyskali czas pomiarowy.

Możliwość i zakres zdalnego dostępu do pomiarów zależy od linii pomiarowej/stacji badawczej. Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej formy pomiarów każdorazowo powinni ustalić z opiekunem linii badawczej lub mikroskopu czy możliwe jest zdalne przeprowadzenie danego eksperymentu i jaki jest ewentualny jego zakres.

Osoby do kontaktu:

  • Linia badawcza UARPES:
    • dr Natalia Olszowska, tel.: 12 664 41 72, email: natalia.olszowska@uj.edu.pl
    • mgr Marcin Rosmus, tel. 12 664 41 26, email: marcin.rosmus@uj.edu.pl
  • Linia badawcza PEEM/XAS:
    • dr Marcin Zając (w szczególności stacja badawcza XAS) tel.: 12 664 41 59, email: mar.zajac@uj.edu.pl
    • dr inż. Tomasz Giela (w szczególności stacja badawcza PEEM) tel. 12 664 41 35, email: tomasz.giela@uj.edu.pl.
  • Linia badawcza PHELIX:
    • dr inż. Magdalena Szczepanik-Ciba, tel. 519 307 867, email: magdalena.szczepanik-ciba@uj.edu.pl
    • mgr Tomasz Sobol, tel. 12 664 41 46, email: t.sobol@uj.edu.pl
  • Kriomikroskop elektronowy:
    • dr Michał Rawski, tel. 12 664 61 06, email: michal.rawski@uj.edu.pl
    • dr inż. Paulina Indyka, tel. 12 664 61 06, email: paulina.indyka@uj.edu.pl
Polecamy również
Małopolski Festiwal Innowacji - w tym roku on-line!
Małopolski Festiwal Innowacji - w tym roku on-line!
Kriomikroskop elektronowy dla przemysłu – trwa instalacja
Kriomikroskop elektronowy dla przemysłu – trwa instalacja
Umowa na dostawę drugiego kriomikroskopu podpisana
Umowa na dostawę drugiego kriomikroskopu podpisana
Coraz większe zainteresowanie liniami synchrotronu – podsumowanie szóstego naboru
Coraz większe zainteresowanie liniami synchrotronu – podsumowanie szóstego naboru