Konkurs Świąteczny #PhotoOfSOLARIS

Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, odwiedzających czy też użytkowników infrastruktury do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym #PhotoOfSOLARIS. Konkurs skierowany jest do społeczności zbudowanej wokół jedynego synchrotronu w Polsce. Termin nadsyłania prac to 31.12.2022. Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody!

Tematyką konkursu jest synchrotron SOLARIS, natomiast resztę pozostawiamy waszej pomysłowości... W tym konkursie nie ma ograniczeń! Czekamy na amatorskie jak i profesjonalne fotografie powiązane z działalnością NCPS SOLARIS. Wszystkie fotografie nadesłane w konkursie i spełniające wymogi Regulaminu zostaną opublikowane na fanpagu facebookowym NCPS SOLARIS. Przez 10 dni na facebooku odbywać się będzie głosowanie, gdzie to społeczność zdecyduje, które zdjęcie im się najbardziej podoba. Trzy zdjęcia z największą ilością reakcji zostaną nagrodzone.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie prześlij zdjęcie na adres: solaris.pr@uj.edu.pl w tytule emaila wpisując: „Świąteczny konkurs #photoofSOLARIS”, a w treści e-maila wpisując informacje o zapoznaniu i akceptacji zapisów z Regulaminu konkursu (załącznik numer 1 do Regulaminu). Zgłoszenia przyjmujemy do 31. Grudnia 2022 roku.

Ważne daty

Nadsyłanie prac konkursowych na adres solaris.pr@uj.edu.pl trwa od od 14.12.2022 r. do 31.12.2022 r.

Fotografie, które są zgodne z Regulaminem konkursu, zostaną umieszczone na profilu facebookowym NCPS SOLARIS (FB: @synchrotron.solaris.badania). Głosowanie obserwatorów NCPS SOLARIS odbędzie się w dniach 03.01.2023 r. do 12.01.2023 r.

Ogłoszenie zwycięzców: 13.01.2023 r.

W konkursie przewidziano 3 miejsca z nagrodami.

a)        I miejsce – ścienny kalendarz NCPS SOLARIS 2023, książkowy kalendarz NCPS SOLARIS 2023, powerbank z logo NCPS SOLARIS, kubek z logo NCPS SOLARIS, koszulka z logo SOLARIS, inne drobne gadżety

b)        II miejsce - ścienny kalendarz NCPS SOLARIS 2023, książkowy kalendarz 2023, duża latarka z logo NCPS SOLARIS, kubek z logo NCPS SOLARIS, inne gadżety

c)        III miejsce - ścienny kalendarz NCPS SOLARIS 2023, książkowy kalendarz 2023, mała latarka z logo NCPS SOLARIS, kubek z logo NCPS SOLARIS, inne gadżety

Photo by Joanna Kowalik

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: solaris.pr@uj.edu.pl

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przeczytanie i zaakceptowanie Regulaminu konkursu.

Podajemy wyniki konkursu (aktualizacja 13.01.2023)

Autorzy trzech zdjęć, z największą ilością głosów:
Krzysztof Adamczyk - 319 głosów
Zofia Borowska - 242 głosów
Sania Dad – 221 głosów

Przypominamy, że głosowanie odbywało się na naszym fanpagu facebookowym (@synchrotron.solaris.badania).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dla pozostałych uczestników konkursu przewidzieliśmy nagrody pocieszenia!

Terms and conditions of the contest